250 zł od BNP Paribas – Noworoczna promocja

BNP Parbias zasypuje nas promocjami. Tym razem do zgarnięcia 250 złotych w dwóch premiach. Czas na złożenie wniosku mija 15 stycznia. Warto więc się pośpieszyć!

Kto może skorzystać?

Udział w akcji promocyjnej mogą wziąć osoby pełnoletnie, będące obywatelami polskim, które nie posiadają ani nie posiadały w przeciągu ostatnich 9 miesięcy rachunku w banku BNP Paribas i/lub Raiffeisen Polbank. Z promocji wyklucza się także osoby, które były współwłaścicielami takiego rachunku. W promocji mogą wziąć natomiast klienci BGŻ Optima.

Zasady promocji

Do zgarnięcia w aktualnej promocji są 2 premie w wysokości 100 i 150 zł. Aby zgarnąć pierwszą ratę premii w wysokości 100 zł należy:

  • Zarejestrować się na stronie promocji (kliknij tutaj i wejdź) i maksymalnie do 15.01.2020 złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą wydawaną do rachunku. Pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód, jest to konieczne.
  • Maksymalnie do 29.01.2020 zawrzyj umowę z bankiem BNP Paribas o prowadzenie rachunku bankowe
  • W lutym wykonać 5 transakcji kartą (na dowolną kwotę, najprościej płacić więc za bieżące wydatki np. w sklepie, stacji itd.)
  • W lutym zapewnić wpływ min. 1000 zł na Konto Otwarte na Ciebie (nie ma wymogów co do źródła wpływu, najprościej więc wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, pieniędze po przelewie można odesłać lub wypłacić w bankomacie)

Spełniając te 4 warunki otrzymasz w marcu 2020 roku 100 zł premii. Aby otrzymać kolejne 150 zł należy:

  • Spełnić warunki pierwszej premii
  • W marcu wykonać 5 transakcji kartą (znowu na dowolną kwotę)
  • W marcu zapewnić wpływ min. 1000 zł na Konto Otwarte na Ciebie (wystarczy przelew ze swojego konta w innym banku tak jak w warunkach 1 premii)

I tyle! W kwietniu 2020 roku otrzymasz 2 ratę premii w wysokości 150 zł. Razem daje Ci to aż 250 zł premii! Przy tak banalnych warunkach, jest to na prawdę świetna oferta.

Ile to kosztuje?

Posiadanie konta w każdym banku może wiązać się z pewnymi opłatami. W przypadku banku BNP Paribas otwarcie i prowadzenie konta jest zupełnie darmowe. Za kartę do konta nie zapłacisz nic, jeśli masz mniej niż 26 lat lub/i wykonasz minimum 1 transakcje w miesiącu. Pamiętaj! Jeśli skorzystasz z promocji i otrzymasz premie może zupełnie za darmo rozwiązać umowę o prowadzenie rachunku bankowego i zrezygnować z nowo otwartego konta bez utraty premii!

Więcej informacji znajdziesz na stronie promocji.

Dodaj komentarz