Aż do 350 zł od BNP Paribas. Tak banalnych warunków dawno nie było!

Tak banalnej promocji z tak wysoką premią dawno nie było! Nawet 350 zł za założenie konta w BNP Paribas. To na prawdę jedna z lepszych promocji tego roku!

Dla kogo promocja?

W promocji wziąć udział mogą osoby które przez 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej BGŻ BNP Paribas oraz w połączonym z BNP Bankiem Raiffaisen). Nagrodą za założenie konta jest aż 350 zł, wypłacane w 2 premiach, 150 i 200 zł. Promocja jest ograniczona co do liczby uczestników. Bank przeznaczył pulę zaledwie 3 000 promocyjnych kont. Jeśli limit nie zostanie wyczerpany (co jest wątpliwe) potrwa do 15.10.2019 roku.

Warunki promocji

Tak jak wspomniano wcześniej, warunki promocji są banalnie proste. Ich spełnienie nie powinno stanowić żadnego problemu nawet dla największego nowicjusza promocji bankowych. Aby otrzymać pierwszą ratę bonusu w wysokości 150 złotych należy:

 • Maksymalnie do 15.10.2019 roku zarejestrować się na stronie promocji (dostępna po kliknięciu tutaj), zaznaczając przy tym wszystkie oświadczenia
 • Na tej samej stronie do 15.10.2019 roku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
 • Do 20.10.2019 roku podpisać umowę o prowadzenie rachunku bankowego i dostęp do bankowości internetowej
 • W październiku 2019 roku wykonać 2 dowolne przelewy z nowo założonego konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (z wyłączeniem systemów płatności BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24 i innych). Aby spełnić ten warunek najlepiej po prostu wykonać przelewy na własne konto w innym banku lub do członka swojej rodziny/znajomego.

Za spełnienie tych warunków otrzymamy aż 150 premii. Aby otrzymać kolejne 200 należy, dodatkowo:

 • W listopadzie 2019 roku wykonać transakcje kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.
 • W tym samym miesiącu zapewnić wpływ minimum 1000 zł na nowo otwarte konto osobiste. Aby tego dokonać wystarczy przelać pieniądze z własnego konta w innym banku lub poprosić o to swojego znajomego/rodzinę.

To wszystko! Po spełnieniu tych banalnych warunków na twoje konto w banku BNP Paribas wpłynie aż 350 zł premii!

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

 • 0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir zlecane za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Bank oferuje aż 3 różne karty wydawane do konta.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – za 0 zł przy wykonaniu minimum 1 transakcji w miesiącu lub bezwarunkowo darmowa dla osób poniżej 26 roku życia. Darmowe wypłaty gotówki tylko w bankomatach własnych i Planet Cash!
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za 6 zł miesięcznie. Darmowe wszystkie bankomaty w Polsce. Darmowe ubezpieczenie “Cyber Pomoc” od utraty karty, kradzieży tożsamości itd.
 • Karta Otwarta na Świat – za 10 zł miesięcznie. Darmowe bankomaty w Polsce. 5 zł prowizji za wypłatę z bankomatów na całym świecie. Darmowe ubezpieczenie “Rezygnacja z Podróży” czyli aż do 40 000 zł zwrotu kosztów w przypadku nagłego odwołania podróży.

Wybór pierwszej karty z listy zagwarantuje Ci przy 1 płatności kartą całkowicie darmowe konto z kartą. Za uczestnictwo w promocji nie zapłacisz więc kompletnie nic! Pamiętaj także, że umowę z bankiem możesz rozwiązać w każdej chwili, nawet od razu po wypłacie bonusu! Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do niczego innego niż w przypadku założenia konta bez premii.

Dodaj komentarz