Rekordowe 320 zł premii od Banku BNP Paribas. Załóż konto z kartą i korzystaj aktywnie.

Aż 320 zł za założenie i aktywne korzystanie w Banku BNP Paribas wypłacane w 2 ratach.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji wziąć udział może osoba, która ma ukończone 18 lat, posiada polskie obywatelstwo, oraz w ciągu 9 ostatnich miesięcy od daty złożenia wniosku w wspomnianej promocji nie posiadała ani nie była współwłaścicielem konta osobistego w BNP Paribas, BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbanku. Posiadanie umowy z BGŻ Optima nie wyklucza z promocji. Liczba promocyjnych wniosków została ograniczona do 3000. Warto więc się pośpieszyć. Jeśli limit zostanie osiągnięty, rejestracja na promocyjnej stronie zostanie zablokowana. Promocja kończy się 6 października 2019.

Łącznie nawet 320 zł nagrody.

Do zgarnięcia w promocji jest 320 zł nagrody. Aby otrzymać całość należy spełnić dwie pule warunków. Bonus jest wypłacany w ratach 150 i 170 zł, które zasilą nowo założone konto w banku BNP Paribas. Pieniądze można użytkować wedle własnego uznania, można je również wypłacić a konto bezpłatnie zamknąć.

Warunki promocji.

By zgarnąć atrakcyjną premię należy:

  • Zarejestrować się na stronie promocji (kliknij tutaj)
  • Na tej samej stronie do 06.10.2019r. złożyć wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie. Pamiętaj aby dane podane przy rejestracji zgadzał się z danymi przy składaniu wniosku o konto.
  • Do 14.10.2019r. podpisz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku bankowego wraz z kartą do konta
  • W październiku dokonaj płatności kartą na minimum 500 zł

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 150 zł premii, aby otrzymać kolejne 170 zł należy w listopadzie i grudniu 2019 roku:

  • Zapewnić wpływy na minimum 1000 zł miesięcznie.
  • Wykonać transakcje kartą na minimum 500 zł miesięcznie.

Spełnienie tych dwóch warunków w ostatnich dwóch miesiącach roku zapewnić Ci przelew na 170 zł na twoje konto w BNP Paribas.

Dodaj komentarz