200 zł premii, 3% na lokacie oraz 4 bilety do Cinema City. Nowa promocja od Alior Banku.

Alior Bank znów zaskakuje. Tym razem w nowej promocji tego banku do zgarnięcia aż 200 zł + 5o zł lub 4 bilety do kina

Dla kogo promocja?

Alior Bank tym razem w liberalny sposób podszedł do doboru grupy docelowej w swojej kampanii marketingowej. W aktualnej promocji warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie konta osobistego Alior Banku od co najmniej 31.08.2018 roku. Co ważne, Bank nie wyklucza w promocji osób, które posiadały inne produkty banku w ostatnim roku (np. karta kredytowa, konto oszczędnościowe).

Co zrobić aby otrzymać 200 zł premii? Warunki promocji są dość proste, spełnienie ich nie będzie na pewno problematyczne. Aby otrzymać 200 zł premii należy założyć Konto Jakże Osobiste za pośrednictwem dedykowanej strony promocji (klikając tutaj) oraz przez kolejne 3 miesiące od założenia konta zapewnić:

  • Wpływy na konto na sumę co najmniej 1000 zł miesięcznie
  • Minimum 3 płatności kartą miesięcznie
  • Przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku

Wpływy na konto mogą mieć dowolne źródło, bank jednak wyklucza wpływy z kont własnych w Alior Banku lub innym Banku. Najlepszym więc sposobem będzie poproszenie kogoś znajomego o przelew lub kilka przelewów na co najmniej 1000 zł i późniejszy zwrot tych środków.

Wykonanie 3 transakcji kartą nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów. Mogą to być płatności internetowe lub w punktach stacjonarnych. Bank nie zlicza w tym przypadku kilku rodzajów punktów usługowych. Wykluczone są:

  • Kasyna i zakłady bukmacherskie
  • Profesjonalne usługi zagraniczne (płatności kartą w punktach usługowych za granicą lub za zagraniczne usługi internetowe)
  • Usługi transportowe
  • Płatności w instytucjach finansowych
  • Przekazy pieniężne
  • Płatności za rachunki domowe poprzez pośredników płatności

Wykluczone kody MCC (kod określający typ transakcji dla określonych powyżej typów usług) to: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Wykluczenia nie są więc drastyczne, wystarczy więc tylko 3 razy w miesiącu zapłacić kartą np. w sklepie, restauracji, stacji benzynowej, u fryzjera czy kosmetyczki lub płacąc za zakupy online.

200 zł premii zostanie wypłacone na nowo założone konto osobiste w Alior Banku w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

50 zł lub 4 bilety do kina

200 zł premii to nie jedyny bonus jaki możemy otrzymać od Alior Banku. Przyłączając się do programu Pricless Specials i wyrabiając dedykowaną w tym celu kartę płatniczą Mastercard otrzymacie na start aż 3400 punktów lojalnościowych. Można je wymienić na bony o wartośći 50 zł (np. do RTV EURO AGD, Decathlon, empik.com, Circle K) lub na cztery bilety do kin Cinema City. Warunkiem otrzymania bonusu jest 5 płatności kartą Mastercard w ciągu 30 dni od jej wyrobienia.

3% na lokacie

Dodatkowym bonusem, który otrzymacie zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest aż 3% na lokacie w skali roku na 100 dni dla kwot do 50 000 zł. Lokata jest przeznaczona dla osób, który nigdy wcześniej nie posiadały produktów Alior Banku

Więcej informacji, tabele opłat oraz regulaminy znajdziecie na stronie Banku (klikając tutaj).

Dodaj komentarz