100 zł premii oraz 10 biletów do kina Cinema City. Nowa promocja dla młodych od PKO BP.

PKO BP w nowej promocji dla młodych oferuje aż 100 zł premii za założenie konta oraz 10 biletów do kin Cinema City lub Multikino.

Dla kogo promocja?

Promocja jest przeznaczona dla osób do 26 roku życia, które przez ostatnie 3 lata nie posiadały produktów PKO Banku Polskiego.

Nagrody

Do zdobycia jest aż 100 zł premii oraz 10 biletów do kin Cinema City lub Multikino (cena w kasie biletu normalnego to 30 zł, dostajemy więc bonus o wartości aż 300 zł). De facto są to dwie osobne promocje, które można połączyć i zyskać obie premie.

Co zrobić aby otrzymać 100 zł premii.

Po pierwsze i najważniejsze należy założyć Konto Dla Młodych w PKO BP za pośrednictwem programu poleceń (kliknij tutaj i wejdź), wyrażać przy tym wszystkie zgody marketingowe. Aby otrzymać premię należy we wniosku wpisać kod polecenia. Możesz go uzyskać od znajomego, który uczestniczy w programie poleceń lub od strony Finte.pl Wypełniając poniższy formularz, kod polecenia otrzymasz w ciągu 24 godzin na wpisanego w nim maila.Po założeniu konta osobistego należy:

  • W ciągu miesiąca dokonać transakcji kartą na minimum 100 zł (z wykluczeniem płatności internetowych)
  • W ciągu miesiąca dokonać minimum 1 transakcji przez aplikacje IKO na kwotę min. 40 zł (transakcja BLIK).

To tyle. Na twoje konto wpłynie 100 zł premii.

10 biletów do kina

Kolejną premią możliwą do uzyskania od PKO BP jest 10 biletów na seanse 2D do sieci kin Cinema City lub Multikino. Bilety otrzymasz w postaci kodów (ważne do 30.09.2020r), które podasz w kasie kina podczas zakupu biletów, wówczas będą darmowe. Liczba nagród jest ograniczona. Bank ograniczył liczbę uczestników promocji do 3000. Musisz więc pamiętać, że promocja może się w każdej chwili skończyć! Jeśli limit nie zostanie osiągnięty potrwa do 25.10.2019r. Po wyczerpaniu limitu na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat. Aby otrzymać 4 bilety należy po założeniu Konta Dla Młodych:

Aby otrzymać pozostałe 6 biletów należy maksymalnie do 30.11.2019 roku:

  • Wykonać minimum jeden przelew na telefon (BLIK)
  • Wykonać minimum 1 transakcję BLIK’iem przez internet
  • Wypłacić minimum 1 raz dowolną kwotę w bankomacie za pomocą kodu BLIK

PKO Konto Dla Młodych

PKO Konto Dla Młodych to nie tylko świetna promocja, ale także genialne warunki prowadzenia konta.

  • 0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir zlecane za pośrednictwem bankowości internetowej
  • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce
  • 0/5zł za kartę do konta. Opłata nie jest pobierana po wykonaniu w miesiącu minimum 4 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Więcej szczegółów na stronie banku.

Dodaj komentarz