Zrób selfie i zyskaj 100 zł za konto przekorzystne od banku Pekao.

Bank Pekao to jeden z szybciej rozwijających się banków w Polsce. Tym razem, oferuje aż 100 zł premii za skorzystanie z usługi zakładania konta przez zrobienie sobie “selfie”.

Selfie za 100 zł.

Czytając o robieniu sobie “selfie” mogłeś pomyśleć, że to kolejna akcja marketingowa zachęcająca do robienia sobie zdjęć “z ręki”. Nic bardziej mylnego. Bank Pekao wprowadził możliwość zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego przez wykonanie zdjęcia biometrycznego. Za skorzystanie z tej usługi otrzymasz aż 100 zł przelewem na twoje konto. Samo zakładanie konta trwa dosłownie 5 minut, a wszystko zrobisz na swoim smartfonie.

Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich, którzy nie posiadali (lub nie byli współposiadaczami) produktu banku Pekao przez ostatnie 14 miesięcy (od 1.07.2018 roku). Promocja trwa do 30.09.2019 lub do wyczerpania puli 10000 promocyjnych wniosków

Warunki promocji

  • Maksymalnie do 30.09.2019 załóż Konto Przekorzystne przez internet przy użyciu zdjęcia biometrycznego (pamiętaj, nie możesz wybrać opcji zawarcia umowy w placówce banku, wówczas nie otrzymasz premii!). Wniosek należy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej (dostępna po kliknięciu tutaj)
  • Maksymalnie do końca października 2019 roku dokonaj minimum 1 transakcji kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay (transakcja zbliżeniowa, nie przelew!)
  • Maksymalnie do końca października 2019 roku zapewnij jednorazowy wpływ na konto o wartości minimum 500 zł (wystarczy wykonać przelew na kwotę nie mniejszą niż 500 zł z własnego konta w innym banku, po zaksięgowaniu transakcji pieniądze możesz od razu odesłać/wypłacić/wydać)

To tyle! Spełnienie tak banalnych warunków wystarczy aby otrzymać aż 100 zł premii. Wypłata premii ma odbywać się do 45 dni od daty zakończenia promocji tj. maksymalnie do 14.11.2019 roku. Bonus otrzymasz przelewem na Konto Przekorzystne założone w banku Pekao S.A.

3% dla oszczędnych

100 zł premii to nie koniec. Zakładając promocyjne konto w banku Pekao S.A. otrzymasz konto oszczędnościowe z 3% oprocentowanie w skali roku. Promocja dotyczy kwot do 30 000 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało aż 180 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe!

Ile to kosztuje?

Jak każde konto bankowe, Konto Przekorzystne w banku Pekao S.A może być obciążone opłatami. Tych jednak możemy całkowicie uniknąć.

Opłaty za prowadzenie konta:

  • 0/6 zł za prowadzenie konta oraz 0/3 zł za kartę wydaną do konta. Aby nic nie płacić należy spełnić jeden z dwóch warunków: w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie minimum 500 zł (nie wliczając wpłat gotówkowych) oraz wykonasz minimum jedną transakcję kartą lub aplikacją PeoPay, lub drugi warunek, masz mniej niż 26 lat.
  • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir
  • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Pekao
  • 0 zł za pierwsze dwie wypłaty w innych bankomatach niż Pekao, jeśli w miesiącu poprzednim zapewnisz wpływ minimum 500 zł (bez wpłat gotówkowych) oraz minimum raz zapłacisz kartą lub aplikacją PeoPay
  • 0,2 zł opłata za każdy SMS do akceptacji dyspozycji w bankowości internetowej Pekao24. Aby ominąć tą opłate należy autoryzować przelewy za pomocą aplikacji lub poprzez dodanie odbiorcy do odbiorców zaufanych.

1 Komentarz

  • No i nawet nie trzeba iść do banku, bo konto możesz założyć sobie robiąc sobie selfie. Fajna oszczędność czasu

Dodaj komentarz