120 zł dla młodych od mBanku. Konto oszczędnościowe z bonusem

MBank oferuje aż 120 zł w 3 ratach za spełnienie 3 prostych warunków. To kolejna taka promocja od mBanku gdzie w łatwy sposób zgarniemy dużą premię.

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały rachunku osobistego w mBanku od dnia 01.01.2017. Dodatkowym ograniczeniem jest wiek. Aby wziąć udział w promocji musisz być pełnoletni i jednocześnie nie mieć więcej niż (ukończone) 24 lata.

Jakie są warunki uczestnictwa w promocji?

Aby otrzymać bardzo atrakcyjną premię musisz spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze i najważniejsze musisz założyć konto oszczędnościowo-rozliczeniowe eKonto możliwości wraz z kartą debetową maksymalnie do 29 sierpnia 2019 roku. Konto należy założyć przez dedykowany link (kliknij aby wejść). Przyznanie premii jest uzależnione od spełnieniu 3 warunków. Za spełnienie każdego z nich otrzymujesz 40 zł (nie musisz spełniać wszystkich, wówczas nie otrzymasz całości premii, a tylko 40 lub 80 zł). Aby otrzymać bonus musisz:

  • Wykonać minimum dwie płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay)
  • Wykonać minimum dwa przelewy na numer telefonu (BLIK)
  • Aktywować cel oszczędnościowy (musi być aktywny w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

Czasu na wykonanie operacji opisanych powyżej jest bardzo dużo. Masz na to nawet dwa miesiące. Musisz to zrobić do końca następnego miesiąca po miesiącu w którym otworzyłeś konto. Na przykład jeśli otwarłeś konto 1 września 2019 roku, czas na wykonanie premiowanych czynności masz do końca października.

Kilka praktyczny porad

Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z promocjami bankowymi to na pewno zastanawiasz się, czy nie ma w tym żadnego haczyka. No bo jak to, za tak banalne rzeczy ktoś da Ci aż 140 zł, nie chcąc nic więcej w zamian? Otóż tak! Bank nie chce naciągać Cię na ukryte opłaty (konto jest w zupełności darmowe), a tylko chce zdobyć nowego klienta. Jeśli obawiasz się, że konto które założysz będzie Ci przeszkadzało, zawsze możesz je bezpłatnie zamknąć. Wystarczy, że udasz się do placówki banku lub wyślesz wypowiedzenie umowy listem na poczcie. Jeśli nigdy nie zakładałeś konta przez internet, też nie masz się czym martwić. Procedura zakładania konta jest bardzo prosta i w pełni bezpieczna. Najpierw uzupełniasz formularz swoimi danymi. Potem wybierasz sposób podpisania umowy. MBank oferuje 2 możliwości – podpisanie umowy w wybranej placówce lub podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera. Po podpisaniu umowy otrzymasz pocztą kartę, którą musisz aktywować poprzez bankowość internetową.

Dodaj komentarz