140 zł w gotówce od mBanku za założenie konta

Banalnie prosta promocja od mBanku w której do zgarnięcia jest nawet 140 zł w gotówce! Wystarczy 1 przelew i 5 transakcji kartą!

MBank lubi zaskakiwać, tym razem zaskoczył nas banalnie prostą promocją w której można zyskać nawet 140 zł za otwarcie darmowego konta. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli takich, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Promocyjne konta można zakładać do 9 sierpnia.

Co zrobić żeby zyskać 140 zł ?

Premia 140 zł jest przyznawana w dwóch ratach, dla obu z nich należy spełnić te same warunki ale w dwóch różnych miesiącach. Aby otrzymać pierwszą ratę premii w wysokości 100 zł należy:

  • Założyć promocyjne konto korzystając z dedykowanej strony, która znajduję się pod tym linkiem (kliknij aby wejść).
  • Przy składaniu wniosku zaakceptować wszystkie oświadczenia (po spełnieniu warunków promocji wszelkie zgody marketingowe można wycofać za pomocą bankowości internetowej)
  • Podpisać umowę za pomocą kuriera lub w placówce banku
  • Do 7 dni od otwarcia zasilić konto kwotą minimum 1000 zł
  • Wykonasz 5 transakcji kartą w miesiącu aktywacji konta

Aby otrzymać drugą ratę w wysokości 40 zł należy powtórzyć dwa ostatnie kroki w kolejnym miesiącu kalendarzowym, czyli:

  • Zasilisz konto kwotą minimum 1000 zł (masz na to cały miesiąc)
  • Wykonasz 5 transakcji kartą

Jak widać warunki promocji są banalnie proste! Zapewnienie wpływów na konto jest dziecinnie proste, ponieważ bank ograniczył je jedynie do tego, że nie może być to przelew z innego konta w mBanku, którego jesteś współwłaścicielem lub właścicielem. W praktyce więc wystarczy, że dokonasz przelewu ze swojego “prywatnego” konta w innym banku na kwotę 1000 zł lub wpłacisz pieniądze w oddziale lub bankomacie.

Kilka praktycznych rad

Otwarcie promocyjnego konta jest w pełni bezpieczne i bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz uzupełniając go o informacje wymagane przez bank. Następnie wybierzesz sposób zawarcia umowy. W tym przypadku mBank oferuje dwie metody złożenia podpisu – w placówce banku lub przez kuriera. Podpisywanie umowy przez kuriera jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Przed jego przyjazdem zadzwoni do Ciebie konsultant banku i dopyta w jakich godzinach i gdzie można Cię spotkać. Kuriera możesz zamówić na adres swojej pracy, szkoły, miejsca przebywania na wakacjach czy swój adres domowy. W odróżnieniu od “zwykłych” kurierów, ten na pewno do Ciebie zadzwoni i się z Tobą umówi, ponieważ tylko ty możesz podpisać umowę (pamiętaj aby mieć przy sobie dowód osobisty!). Z doświadczenia wiem, że podpisywanie umowy z bankiem za pośrednictwem kuriera jest na prawdę bardzo wygodne i bezproblemowe.

Pamiętaj, że zawsze po zakończeniu promocji i otrzymaniu premii możesz zupełnie bezpłatnie rozwiązać umowę z bankiem.

Pamiętaj także, że zawsze możesz wyłączyć zgody marketingowe za pośrednictwem bankowości internetowej. Jeśli nie chcesz otrzymywać telefonów, smsów lub maili zrób to.

Wszelkie regulaminy, tabele opłat i dodatkowe informację znajdziesz na stronie banku klikając w powyższy przycisk.

1 Komentarz

Dodaj komentarz