Do 200 zł za otwarcie darmowego konta w Nest Banku

Nest Bank to jeden z liderów wśród banków pod względem bezpłatnych kont. Teraz za otwarcie darmowego konta możesz zgarnąć nawet do 200 zł premii w gotówce.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Banalnie prosta promocja w Nest Banku w której czeka na Ciebie aż 200 zł w gotówce. Promocja jest dostępna tylko dla nowych klientów banku (takich, którzy przez poprzednie 24 miesiące od dnia złożenia wniosku nie posiadali konta osobistego w Nest Banku).

Nagroda (tj. 200 zł) jest wypłacana w 3 ratach na konto założone w promocji (dysponujesz ją dowolnie, tak jak własnymi środkami – można wypłacić z bankomatu lub przelać na inne konto). Aby ją otrzymać należy spełnić następujące warunki promocji.

Aby otrzymać pierwszą ratę 100 zł:

  • Do końca września zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 500 zł
  • Dokonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 500 zł

Aby otrzymać drugą ratę 50 zł:

  • Zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 500 zł w kolejnym miesiącu
  • Dokonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 500 zł w kolejnym miesiącu

Aby otrzymać drugą ratę 50 zł:

  • Zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 500 zł w kolejnym miesiącu
  • Dokonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 500 zł w kolejnym miesiącu

Promocja jest ważna do 31.08.2019 lub wyczerpania puli promocyjnych kont. Konto można założyć przez internet bez wychodzenia z domu. Umowę można zawrzeć przez kuriera, wideorozmowe lub przelew weryfikacyjny (w ciągu 5 minut umowa jest podpisana).

Co dla banku oznacza wypłata wynagrodzenia?

Aby wpływ został zaliczony jako wypłata wynagrodzenia musi on pochodzić z: wypłaty wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę/dzieło/zlecenie i innych kontaktów, renty, emerytury lub świadczenie 500+ oraz wypłaty stypendiów naukowych. Jeśli ich suma w danym miesiącu przekroczy 500 złotych spełnisz warunki promocji.

Konto w nest banku.

Konto w nest banku jest całkowicie darmowe, również nie płacisz nic za kartę do konta (nie ma wymogu minimalnego obrotu/ilości transakcji). Nest Bank to także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wysoko oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe dla nowych klientów (nawet ponad 5% w skali roku)

Jak zamknąć konto w Nest Banku?

Jeśli po skorzystaniu z promocji nie będziesz chciał kontynuować współpracy z bankiem, możesz je darmowo zamknąć nie wychodząc z domu poprzez infolinię, wysyłając skan wypowiedzenia na maila oraz w oddziałach banku lub wysyłając wypowiedzenie do siedziby banku. Jeśli zdecydujesz się na zamknięcie konta, przemyśl to dwa razy. Nawet jeśli nie będziesz z niego korzystał nadal będzie ono darmowe!

Wszelkie dodatkowe informacje oraz regulaminy znajdziesz na stronie banku klikając w powyższy przycisk.

Dodaj komentarz