350 zł za konto w BNP Paribas

Źródło: Materiały promocyjne BNP Paribas

Rekordowa premia w BNP Paribas już dostępna. 350 zł do zgarnięcia za założenie konta z kartą otwartą na eŚwiat. Bardzo proste warunki, nagroda w gotówce na konto!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zakładając promocyjne konto w banku BNP Paribas możesz otrzymać 350 złotych w gotówce spełniając bardzo proste warunki. Promocja jest dostępna tylko dla nowych klientów – takich, którzy przez ostatnie 9 miesięcy nie posiadali konta osobistego w banku BNP Paribas. Ograniczenie nie dotyczy produktów BGŻOptima – jeśli takie posiadasz, możesz wziąć udział w promocji.

Promocja jest ważna do 4.08.2019 lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych kont. Aby założyć konto należy wejść na dedykowaną stronę promocji której link znajdziecie klikając tutaj.

Warunki promocji:

  • Wykonamy 3 przelewy internetowe w systemie elixir (zwykłe przelewy internetowe dokonywane za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej – mogą być na NASZE konto w innym banku)
  • Wykonamy transakcję kartą na sumę min. 300 zł.

Powyższe warunki należy spełnić w czterech kolejnych miesiącach (
w każdym kolejnym od sierpnia do listopada włącznie)

Nagroda jest podzielona na dwie części. Pierwszą (200 zł) otrzymamy po spełnieniu warunków w sierpniu i wrześniu. Drugą (150 zł) otrzymamy po spełnieniu warunków w październiku i listopadzie.

Kilka prostych czynności wystarczy aby zdobyć nawet 350 zł w promocji w banku BNP Paribas. Jeśli też chcesz załapać się na promocję śpiesz się, liczba promocyjnych kont szybko się kurczy!

Więcej szczegółów o promocji znajdziesz w regulaminie i na stronie banku dostępnej tutaj.

Dodaj komentarz